Департман за хемију, биохемију и заштиту животне средине и ове школске године организује бесплатну припремну наставу за полагање пријемног испита из хемије. Припремна настава ће се реализовати комбиновано (уживо или онлајн преко одговарајуће платформе). Можете бирати да ли ћете пратити предавања наших наставника која су тематски организована, учествовати у дискусијама и постављати питања која будете имали уживо или из ваших домова.

Припремна настава је бесплатна, уз претходну регистрацију. Након регистрације добићете потврду о успешној регистрацији, а пред саму реализацију наставе и детаљна упутства за праћење курса онлајн.

Настава је суботом (почевши од 28. јануара 2023. године) од 10 сати. Радиће се по збирци задатака за припремање пријемног испита из хемије коју можете набавити у скриптарници нашег Факултета.

За све додатне информације можете нам писати на priprema.hemija@dh.uns.ac.rs или infohemija@dh.uns.ac.rs.