EDISS је Еразмус Мундус заједнички мастер програм (EMJMD) који заједнички реализују Универзитет Або Академи, Универзитет Балеарских острва, Универзитет Л’Аквила и Универзитет Мелардален.

Следећи период пријаве за EDISS програм биће од 15. новембра 2021. до 27. децембра 2021. (за студије које почињу у септембру 2022). Одвојени период пријаве само за студенте који се самофинансирају (тј. Еразмус Мундус стипендије неће бити доступне током овог круга) биће организован у марту (2. март 2022. – 11. март 2022.).

Хоћете ли бити наш следећи студент који ће се придружити #teamEDISS? Почните да припремате своју пријаву одмах!

Након прве године пружања основних курсева науке о подацима, ЕДИСС нуди три стазе за специјализацију друге године:

• Машинско учење у индустрији – софтверско инжењерство, које нуди Универзитет Малардален, Шведска
  • Рачунарски вид и интелигентни системи, које нуди Универзитет Балеарских острва, Шпанија
  • Машинско учење засновано на моделу – Софтверско инжењерство, које нуди Универзитет л’Аквила, Италија

Неколико EMJMD стипендија (од 35,000 € до 49,000 € по студенту током двогодишњег програма) резервисано је за кандидате са Западног Балкана.

Више информација доступно на: