И ове године Савез студената у сарадњи са Студентским парламентом Природно-математичког факултета и Студентом продеканом организује Сајам стручног усавршавања.

Сајам ће се одржати на факултету 20. маја 2021. године о трајаће од 10 до 16 часова.

Овим пројектом организатори желе да својим колегама приближе како изгледа разговор за посао, упознавање са разним фирмама, начини пословања као и могућост запослења или стручне праксе.

Сајам је намењен студентима завршних година, али исто тако и колегама нижих година студија којима пружа могућност волонтирања у некој од фирми.

Детаљније информације о Сајму, као и о великом броју учесника можете пронаћи на Instagram профилу “sajam_strucnog_usavrsavanja” или на Facebook профилу “Studentski parlament PMF-a, UNS”.