Универзитет у Алкали осмислио је Међународну летњу и зимску школу како за домаће тако и за међународне студенте и кандидате који планирају да упишу факултет, а који желе да стекну мултикултурно искуство.

Школа нуди интензиван, у потпуности акредитован међународни академски програм кроз који студенти могу да развију своје интеркултурне компетенције и стекну стимулативно и корисно искуство. У том смислу, наш интензивни програм користи иновативне начине учења и предавања, укључујући примену онлајн сарадње. У овој атмосфери, транснационални и трансдисциплинарни тимови на факултету и студенти раде заједно на решавању тренутних друштвених изазова.

Школске сесије трају 3 до 6 недеља, од јуна до септембра (Летња школа) и од јануара до марта (Зимска школа), а додељује се 6 ЕСПБ или 3 ЕСПБ по одслушаном курсу.

Контакт: eivi@uah.es